لب‌مدیا چیست؟

لب‌مدیا چیست؟

لب‌مدیا چیست؟

تارنمای لب‌مدیا برای سه گروه متمایز قابل‌استفاده است:

۱–  مدیران آزمایشگاه‌ها:

مدیران آزمایشگاه‌ها باید اقلام متعددی را اعم از تجهیزات و یا کیت و مواد مصرفی خریداری نمایند که این کار با دشواری‌های خاص خود همراه است. فرآیند انتخاب و خرید در ذات خود چالش‌برانگیز است و در شرایط فعلی که به لحاظ فشار تعرفه و مسائل اقتصادی وضع پیچیده‌تر شده این چالش بیشتر نمود می‌یابد. از ویژگی‌های اوضاع فعلی این است که کیت یا تجهیزاتی که به خرید آن عادت داشتیم ممکن است در بازار نباشد و لذا باید به فکر کالای جایگزین بود. به خاطر سپردن خصوصیات و قیمت اقلام متعدد کاری دشوار است اما لب‌مدیا این امکان را فراهم می‌سازد تا بتوانید تجهیزات یا کیت‌های موجود در بازار را به‌صورت طبقه‌بندی‌شده و در کنار هم ببینید و آن‌ها را باهم مقایسه کنید ازآنجاکه این فهرست به‌طور برخط به‌روز می‌شود لذا از موجود بودن آن‌ها مطمئن خواهید بود.

گاهی این‌طور است که حوصله گشتن و یافتن کالای موردنظر خود را ندارید برای این موضوع هم راهکاری داریم، به سهولت و در عرض یک دقیقه می‌توانید نیاز خود را به کیت یا تجهیز خاصی به اطلاع تأمین‌کنندگان برسانید تا آن‌ها با شما تماس بگیرند.

اگر در انبارتان وسیله یا کالای مازادی دارید که از آن استفاده نمی‌کنید آن را هم می‌توانید در معرض دید طالبین قرار دهید و به فروش برسانید. گاهی ممکن است نیاز فوری به مسئول فنی یا پرسنل داشته باشید، با مراجعه به لب‌مدیا می‌توانید از وجود داوطلبین مرتبط مطلع شوید و یا این‌که نیاز خود را اعلام نمایید تا افراد ذی‌ربط با شما تماس بگیرند. ضمناً اگر نام و شماره تلفن شرکت‌های آزمایشگاهی یا برند محصولات آن‌ها را فراموش کرده‌اید بازهم می‌توانید آن‌ها را در لب‌مدیا بیابید. علاوه بر موارد فوق مقالات مرتبط با انتخاب و خرید تجهیزات آزمایشگاهی را در کنار سایر مقالات و مطالب مفید می‌توانید در قسمت بلاگ سایت مطالعه کنید

۲شرکت‌های آزمایشگاهی

برای شرکت‌های آزمایشگاهی این امکان وجود دارد که محصولات خود را همراه با عکس و در صورت تمایل قیمت و سایر مشخصات معرفی نمایند و یا از نیاز و درخواست آزمایشگاه‌ها مطلع شوند.

۳– پرسنل جویای کار در آزمایشگاه

این افراد هم می‌توانید از موارد استخدامی مطلع شوند یا اینکه آمادگی خود را برای کار در آزمایشگاه اعلام نمایند.

نکته پایانی این‌که خدمات لب‌مدیا رایگان می‌باشد. آپ آندروید قابل دانلود بوده و آپ iOS دست آماده‌سازی است.

تاریخ انقضا

۱۰۰ نکته پیرامون استقرار سیستم مدیریت کیفیت در آزمایشگاه پزشکی

مدیریت ارتباطات مشتری در آزمایشگاه بالینی (۲)

برای دانلود پی دی اف برروی لینک زیر کلیک کنید

برچسبها
  • پرسنل جویای کار
  • شرکت‌های آزمایشگاهی
  • لب‌مدیا
  • مدیران آزمایشگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ویژه ها
آب مقطر گیری / اتوکلاو / اسپکتروفتومتر / انکوباتور / بن ماری / پی اچ متر / دیسپنسر / دیونایزر / روتاتور / سانتریفیوژ / سمپلر / فتومتر / شیکر / فور / میکروتوم / میکروسکوپ / هات پلیت / هود / محلولها / محیط کشت / مواد شیمیایی / پرینتر / یو پی اس/ استابلایزر / آموزش / اتوآنلایزر بیوشیمی / اسپرم آنالایزر / الایزا پروسسور / الایزا ریدر / الایزا واشر / الکتروفورز / الکترولیت آنالایزر / ایمونوآنالایزر / بلاد گس / پی سی آر / سل کانتر / سدیمان آنالایزر / کمی لومینه سانس / کیتها: بیوشیمی، سرولوژی، الایزا و ... / وسائل یک بار مصرف / نرم افزار / تعمیرات و نگهداری / کابینت و سکوبندی / شیشه آلات / جویای کار / فرصت شغلی / فروش ویژه اتوکلاو / تعمیرات و تامین قطعات و کالیبراسیون سیستم های الایزا ریدر و الایزا واشر اتوماتیک و فتومتر / یخچال و فریزرهای آزمایشگاهی / میکسر ESR / پیوند دستگاههای مدرن و کیتهای تولید داخل / تولید کننده سانتریفیوژ آزمایشگاهی / کیتهای الایزای قیمت مناسب / محصولات اسکلاو / فروش آزمایشگاه /